Načítavam
Náhľad aplikácie FiiFree

Čo je FiiFree?

Pýtali sme sa ľudí či vedia akú spotrebu má ich auto, takmer všetci vedeli odpovedať. Keď sme sa ich opýtali akú spotrebu ma ich dom (prípadne či je to veľa alebo málo), nevedel odpovedať nikto.

FiiFree je prvá aplikácia, ktorá odhalí vaše rezervy v nákladoch na energie. Nemusíte šetriť, ale neplytvajte!

Registrovať sa Registrovať sa
Náhľad aplikácie FiiFree

Prečo používať FiiFree?

Všetky náklady a spotreby za energie na jednom mieste.

Porovnanie nákladov a spotrieb za jednotlivé roky.

Možnosť odfotiť a odoslať zúčtovacie faktúry.

Fii - index energetickej hospodárnosti.

Anonymné porovnávanie sa s inými domácnosťami.

Personalizované rady a tipy.

Plnohodnotná Mapa FiiFree®.

Komunikácia medzi FiiFree a vaším počítačom je kryptovaná.

Čo ponúka FiiFree?

Aplikácia FiiFree úplne zadarmo!

Bezplatnú aplikáciu

Aplikácia, ktorá vám šetrí peniaze predsa nemôže byť spoplatnená, a ani nikdy nebude!

Aplikácia FiiFree úplne zadarmo!

Anonymitu

Nikto predsa nechce aby jeho sused vedel koľko platí za bývanie. Aplikácia je spracovaná tak, aby užívateľ za každých okolností ostal v anonymite.

Aplikácia FiiFree úplne zadarmo!

Pomoc

Aplikácia FiiFree vám poskytne rady a tipy "ušité" presne pre vašu domácnosť. A ak sa nebudete vedieť zorientovať vo faktúre, jednoducho nám ju pošlete. Sme tu pre vás!

Aplikácia FiiFree úplne zadarmo!

Šetrenie času

Aj vy máte krabicu plnú starých dokladov a nikdy v nej neviete nič nájsť? Všetky potrebné údaje na jednom mieste, kedykoľvek a kdekoľvek, to je FiiFree!

Čo je potrebné vedieť pred registráciou do FiiFree?

FiiFree je a bude vždy zadarmo. Jedinou podmienkou pre používanie aplikácie je registrácia pomocou/prostredníctvom e-mailovej adresy, kde sa nevyžadujú vaše osobné údaje. Aplikácia je plne anonymná a nie je možné identifikovať užívateľa aplikácie. V prípade, že užívateľ chce využívať všetky výhody aplikácie, je potrebné vyplniť niekoľko údajov o svojej domácnosti.

Zaregistrovať sa

Prečo vzniklo FiiFree?

V našich domácnostiach je akosi zaužívané platiť faktúry bez toho, aby sme sa zamysleli nad tým, či by sme nemohli platiť za energie menej. Nahnevalo vás už vyúčtovanie, tak, že ste hladali iného dodávateľa?

Ľuďom často chýba prehľad v cenách energií, v ich spotrebách, dokonca vo vlastných faktúrach. Dodávateľom energií tento stav môže len vyhovovať. Ale vo FiiFree veríme, že prvým krokom k šetreniu sú správne informácie. Už len tým, že získate prehľad o svojej spotrebe, aktuálnych cenách a možnostiach na trhu, môžeme začať šetriť.

Ako začať? Kde nájsť potrebné a nezaujaté informácie? Ako porozumieť zúčtovacím faktúram? A koľko vlastne platia iní? To všetko a ešte viac nájdete vo FiiFree - Poradca s energiami.

FiiFree - Šetrí energiu pre zelenší svet

Našou víziou je pomôcť ľuďom ušetriť také množstvo energie, aby nebolo potrebné budovať nové elektrárne a teplárne. Veľmi nám záleží na udržateľnosti životného prostredia pre budúce generácie.

Tajomstvo nespočíva v gigantických enviromentálnych projektoch, ale v osobnom rozhodnutí každého z nás. Ako? Racionálnym používaním energií, separovaným zberom, výberom energeticky efektívnych spotrebičov, odhaľovaním nelegálnych skládok odpadu. Začína to výchovou detí k slušnosti nevyhadzovať odpadky na zem.

Poskytovaním cenných informacií chceme vzdelávať spotrebiteľov pri racionálnom využívaní energií v domácnostiach tak, aby nemuseli platiť viac ako je potrebné.